Na zdjęciu tańczące dzieci w kolorowych strojach bohaterów bajek

Bajkowa zabawa taneczna dla najmłodszych

Bajkoteka w pleszewskiej bibliotece to niezwykłe wydarzenie, które pokazało, jak można połączyć zainteresowanie literaturą z tańcem

Dzieci wzięły udział w specjalnej zabawie tanecznej, gdzie przebrane za kolorowe postacie z różnych bajek, świetnie bawiły się uczestnicząc w wspólnych animacjach, takich jak bieg z ziarenkiem grochu, bajkowe zagadki i konkursy sprawnościowe. Nie zabrakło też losowania andrzejkowych upominków.
Mali czytelnicy przebrali się w piękne, bajkowe stroje. Można było spotkać księżniczki, wróżki, krasnoludki, a nawet Psi Patrol.

Bajkoteka dostarczyła dzieciom dużo radości, gdzie przy aktywnościach ruchowych, spędziły czas poznając światy bajek poprzez tańce i zabawę.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. (M.T.)

Projekt “Stacja Biblioteka – pierwszy kurs do świata książek”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego