Siedziba Biblioteki z zewnątrz

Baza Empik Go

Opis usługi

Co zrobić, aby móc czytać ebooki bez limitu z EmpikGo?

  1. Aby uzyskać dostęp do zasobu EmpikGo trzeba posiadać ważną kartę biblioteczną Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie pełniącej zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego.
    Przyjść do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie (wypożyczalnia dla dorosłych) i odebrać darmowy kod dostępu.
  2. Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku traci ważność.
  3. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń w wypożyczalni dla dorosłych.
  4. Należy wejść na stronę empik.com/biblioteki/kod i podać otrzymany kod dostępu. Następnie założyć konto w serwisie EmpikGo lub się zalogować (jeśli masz już konto w tym serwisie).
  5. Pobrać darmową aplikację Empik Go na swoje urządzenie, zalogować się i można wówczas czytać bez ograniczeń! Otrzymuje się nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacji EmpikGo na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc należy ponownie zgłosić się do biblioteki.

W razie pytań prosimy o kontakt z wypożyczalnią dla dorosłych: tel. 62 74 28 358 wew. 16,  e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.pleszew.pl.

Przejście do systemu „Empik Go”

Kliknij przycisk poniżej. Zostaniesz przeniesiony na stronę internetową systemu „Empik Go”.
Aby wrócić na stronę Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie musisz użyć przycisku „wstecz” przeglądarki (strzałka skierowana w lewo w lewym górnym rogu okna przeglądarki).