Na zdjęciu Iwona Guzowska wraz z uczestnikami spotkania

Rozmowa o życiu z mistrzynią sportową Iwoną Guzowską

Na zakończenie Święta Biblioteki odbyło się spotkanie z Iwoną Guzowską, pierwszą Polką, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym i kickboxingu.

Po zakończeniu kariery sportowej, skutecznie pomaga ludziom w osiąganiu celów i odkrywaniu mistrzowskich mocy. Jest też trenerką mentalną, mentorką i szkoleniowcem.  Napisała książkę „Najważniejsza decyzja”.

Podczas spotkania bardzo szczerze mówiła o swoim życiu, o tym, że była adoptowana o chorobie alkoholowej swojego ojca i samotnym wychowywaniu syna.  Oczywiście nie mogło zabraknąć wspomnień z początków kariery sportowej i największych sukcesów. Doświadczenie, które zdobyła w ringu wykorzystuje w pracy czy codziennym życiu. Po spotkaniu oczywiście był czas na autografy i indywidualne rozmowy. (M.J.)

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego