Rodzinny konkurs czytelniczy

Podsumowanie konkursu „Czytaj codziennie – bądź superbohaterem dla swojego dziecka” odbyło się 22 października, podczas Święta Biblioteki.

Do konkursu zaproszeni zostali rodzice i dzieci do 6 roku życia. Rodziny od kwietnia do września zbierały pieczątki za każdą wizytę w bibliotece. Do konkursu można było przystąpić w dowolnym momencie jego trwania.

W zabawie wzięły udział 94 rodziny, z których 11 zostało nagrodzonych:

1. Agnieszka Kasperska i Aleksander 48 punktów
  2. Magdalena Uciechowska i Oliwia – 48 punktów
  3. Karolina Kokosz oraz Kinga i Miłosz – 42 punkty
  4. Katarzyna Budnik i Michał – 35 punktów
  5. Żaneta Włoch oraz Nadia i Amelia – 29 punktów
  6. Natalia Rozwadowska i Ada – 26 punktów
  7. Alina Tarnawska oraz Jerzy i Helena – 24 punkty
  8. Izabela Bisiorek i Aleksandra – 21 punktów
  9. Alicja Pera i Ofelia – 21 punktów
  10. Karina Pluta oraz Antonina i Maria – 21 punktów
  11. Małgorzata Borowczyk i Natan – 21 punktów

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „Stacja Biblioteka – pierwszy kurs do świata książek” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (E.G.)

Projekt „Stacja Biblioteka – pierwszy kurs do świata książek”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego