Na zdjęciu uczestnicy spotkania

Spotkanie w ramach Stacji Aktywnych Rodziców

„Stacja Aktywnych Rodziców” wystartowała!

„Stacja Aktywnych Rodziców” wystartowała! W przyjaznej atmosferze mamy rozmawiały o dietach, które wdrażają u dzieci, o sposobach na ograniczanie słodyczy czy o relacjach wnuki – dziadkowie. Wspólnie szukały też pomysłów na kolejne spotkania i metod, by znaleźć na nie czas. Istotnym elementem spotkania była wymiana książkowych inspiracji oraz miejsc w sieci, z których mamy czerpią wsparcie i pomysły.

Na zdjęciu uczestnicy spotkania

W każdy drugi wtorek miesiąca zapraszamy rodziców na spotkania klubowe pozwalające na wymianę doświadczeń i przeżyć, towarzyskie rozmowy i dyskusje na tematy ważne, proponowane przez zainteresowanych.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 listopada o godz. 17:00 z Katarzyną Tomczak-Górą, fizjoterapeutką. (M.P.)

Projekt “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 na lata 2021-2025

Logotypu Ministerstwa Kultury, Narodowego Centrum Kultury oraz Programu Rozwoju Czytelnictwa