Stacja Aktywnych Rodziców z fizjoterapeutką Katarzyną Tomczak-Górą

Kolejna już "Stacja Aktywnych Rodziców" była okazją do rozmowy uczestniczek z fizjoterapeutką Katarzyną Tomczak-Górą.

Spotkanie z Katarzyną Tomczak-Górą, fizjoterapeutką, o prawidłowym wspieraniu rozwoju ruchowego niemowląt i małych dzieci odbyło się w ramach „Stacji Aktywnych Rodziców”.

Poruszane zagadnienia (fazy i tempo rozwoju ruchowego niemowląt, wspierające obuwie, sensoryka, metody rehabilitacji, prawidłowo aktywizujące zabawki) rozwiewały wątpliwości zaniepokojonych mam. Spotkanie stało się też okazją do przemyśleń, czy i kiedy udać się na konsultację do gabinetu fizjoterapeutycznego.

„Stacja Aktywnych Rodziców” to przestrzeń dla spotkań krążących wokół tematyki rozwoju i wychowywania dzieci. To od potrzeb uczestników „Stacji Aktywnych Rodziców” uzależnione są tematy kolejnych spotkań. Jeśli masz jakąś propozycję, zgłoś ją w Bibliotece.

Projekt “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Spotkanie zorganizowane zostanie w ramach Programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Priorytet 4  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 (NPRCz 2.0) na lata 2021-2025.

(M.P.)

Projekt “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 na lata 2021-2025

Logotypu Ministerstwa Kultury, Narodowego Centrum Kultury oraz Programu Rozwoju Czytelnictwa