Spotkanie autorskie z Dianą Brzezińską

15 września pleszewska biblioteka zmieniła się w miejsce rozmów o sprawach sądowych i brutalnych zbrodniach.

Wszystko to za sprawą spotkania autorskiego z Dianą Brzezińską, prawniczką i autorką m.in. serii książek o Gabrieli Sawickiej oraz współautorką książki „Zbrodnie bez ciał”.

Autorka opowiedziała o początkach współpracy z Andrzejem Gawlińskim, o swojej pracy na Uniwersytecie, skąd wzięły się pomysły na takie a nie inne postacie kobiece w jej książkach, a także o kolejnych planach wydawniczych.  Po spotkaniu był oczywiście czas na dedykacje w książkach autorki oraz zdjęcia z czytelnikami.

Pisarka odwiedziła książnicę w ramach realizacji projektu Biblioteczna Akademia Rozmaitości dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego