Na zdjęciu bibliotekarka oraz dziewczynka trzymające prace wykonane z origami

Rodzinne soboty na Stacji Biblioteka

Lubimy nietypowe święta. Każde takie święto może być pretekstem do dobrej zabawy i promocji literatury.

Dlatego też w jedną sobotę w miesiącu proponujemy dzieciom i opiekunom zabawy w Dziale Dziecięcym.

Z okazji Walentynek dzieci i dorośli uczyli się składać serca z origami.

W Dzień Dinozaura na Czytelników czekały kolorowanki i puzzle z wymarłymi gadami w roli głównej.

W Dzień Barbie nasi czytelnicy mogli zostać projektantami mody i wymyślić własną historię o kultowej lalce.

Łącznie, w rodzinnych sobotach na Stacji Biblioteka uczestniczyło ponad 100 osób. (P.M.)

Projekt “Stacja Biblioteka – początek literackiej podróży”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego