Na zdjęciu Katarzyna Bosacka podczas rozmowy z dyrektor biblioteki - Zuzanną Musielak-Rybak

Rozmowy o ekologii z Katarzyną Bosacką

Po tym spotkaniu pleszewianie zdecydowanie wiedzą, co jedzą i nie dadzą się nabrać żadnemu producentowi żywności. Naszym gościem była bowiem Katarzyna Bosacka – dziennikarka, autorka i prowadząca wielu programów telewizyjnych oraz książek, popularyzatorka wiedzy o zdrowej, domowej kuchni.

Publiczność miała okazję dowiedzieć się, jak właściwie czytać etykiety i jak przekonać dzieci, by chciały jeść zdrowo i różnorodnie.

Wspólnie z Katarzyną Bosacką wróciliśmy również do jej smaków dzieciństwa i przekonaliśmy się, czy lepiej sięgać po masło czy po margarynę. To było popołudnie pełne inspiracji!

 

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Bądź EKO i działaj z biblioteką”, dofinasowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie Partnerstwo dla Książki.

Projekt “Bądź EKO i działaj z biblioteką”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego