Recital Katarzyny Pakosińskiej

Recital "Oko w pończosze" zainaugurował tegoroczne obchody Tygodnia Bibliotek.

Inauguracja tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek za nami. Gwiazdą wydarzenia była Katarzyna Pakosińska – jedna z najbardziej znanych artystek kabaretowych w Polsce, aktorka, dziennikarka i posiadaczka niezwykle charakterystycznego śmiechu.

W czasie swojego programu zatytułowanego „Oko w pończosze” wręcz sypała żartami i anegdotami ze swojego życia i kariery scenicznej. W humorystyczny sposób opowiadała o tym, jak dbać o swój związek i wracała wspomnieniami do pracy w „Kabarecie Moralnego Niepokoju”, który zapewnił jej ogromną popularność.

Nie zabrakło również piosenek – artystka wspaniale interpretowała teksty autorstwa m.in. Macieja Zembatego czy Piotra Bukartyka.

Katarzyna Pakosińska okazała się szalenie otwartą osobą i po zakończeniu recitalu chętnie rozdawała publiczności autografy i pozowała do wspólnych zdjęć.