Letnie muzyczne opowieści

Na wyjątkową atrakcję  zaprosiła pleszewska biblioteka mieszkańców Pleszewa podczas lipcowej niedzieli.

Podczas letniej  imprezy zorganizowano spotkanie z Jerzym Szufą, który poprowadził zajęcia „Dźwięko-bajki czyli spotkania z opowieściami”, gdzie muzyka splatała się z opowieściami.

Uczestnicy usłyszeli baśnie ilustrowane dźwiękami ciekawych instrumentów tj. harfa celtycka, skrzypce czy drumla, a dzieci mogły samodzielnie zagrać na ww instrumentach.

Projekt “Stacja Biblioteka – początek literackiej podróży”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego