Z Sidney do Szczecina – wyprawa Daniela Kocuja

Daniel Kocuj – podróżnik, autor bloga bike2.be oraz wielu artykułów w czasopismach „Żagle” i „Rowertour” był gościem pleszewskiej biblioteki.

Nasz gość podczas spotkania opowiedział o podróży z Sidney do Szczecina, którą pokonał na samodzielnie zbudowanym rowerze.

Mówił także o najpiękniejszych i najtrudniejszych momentach wyprawy, o otwartości ludzi spotkanych na swojej drodze i wydanej książce. Zdradził także, gdzie niebawem wybiera się w kolejną podróż.  (A.C)

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego