Z Grażyną Wolszczak o zdrowym stylu życia

15 października odbyło się spotkanie z aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, autorką książki "Jak być zawsze młodą piękną i bogatą" - Grażyną Wolszczak.

Grażyna Wolszczak jest także współzałożycielką Teatru Garnizon Sztuki produkującego spektakle teatralne z misją oraz współautorką książki „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą” i promotorką zdrowego trybu życia.

W rozmowie z Zuzanną Musielak-Rybak aktorka opowiedziała m.in.: o swoich niełatwych początkach aktorskich, o głównych rolach w ekranizacjach polskich bestsellerów Yennefer w filmie „Wiedźmin” wg Andrzeja Sapkowskiego i roli Judyty w „Ja wam pokażę” wg Katarzyny Grocholi. Za tą rolę otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu w Chinach. W czasie spotkania Grażyna Wolszczak zdradziła sposoby na utrzymanie dobrej kondycji i swoje plany zawodowe na przyszłość. Z powodu bardzo dużego zainteresowania spotkanie odbyło się w Zajezdni Kultury.

Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. (M.J.)

Projekt “Stacja Biblioteka w dobrym klimacie”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

logo Ministerstwa Kultury i dziedzictwa Narodowego przedstawiające orła