Kobieta oglądająca zdjęcia wystawy

Wystawa Young PPL

Pokłosiem warsztatów fotograficznych w ramach projektu "Foto na torach" jest wystawa "YOUNG PPL".

Jaką przestrzeń widzą młodzi pleszewianie ? Jaki jest Pleszew ich oczami ? Co  ich inspiruje ?

To wszystko można zobaczyć na wystawie fotograficznej „Young PPL” , którą zaprezentowano w czytelni pleszewskiej biblioteki.

Wystawa jest pokłosiem cyklu warsztatów zorganizowanych jesienią tego roku w ramach projektu „Foto na Torach”.  Zajęcia dla nastoletnich pasjonatów fotografii poprowadzili szkoleniowcy: Magdalena Sobczak, Tobiasz Jankowiak i Mateusz Kiszka.

Wystawę zorganizowano w ramach Programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 (NPRCz 2.0) na lata 2021-2025.

Projekt “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 na lata 2021-2025

Kobieta oglądająca zdjęcia wystawy