WOŚP-owe kino z Pawłem Sarbinowskim

Oprócz pokazu filmowego, kolejnym wydarzeniem przygotowanym przez bibliotekę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, był Orkiestrowy Bookcrossing.

28  stycznia, już po raz drugi w przestrzeni naszej biblioteki, odbyło się spotkanie z Pawłem Sarbinowskim, które było wynikiem współpracy naszej placówki z pleszewskim sztabem WOŚP. Było też prawdziwą ucztą dla wszystkich miłośników kina.

Tym razem Paweł Sarbinowski zaproponował uczestnikom aż cztery obrazy. Pierwszą propozycją był film „Ja i mój tata” w reżyserii Aleksandra Pietrzaka, drugą – „Totalna harmonia” wyreżyserowany przez Romana Jarosza, trzecią – wstrząsająca produkcja Piotra Domalewskiego „60 kilo niczego”, ostatnią – „Atlas” Macieja Kowalskiego z Tomaszem Kotem w roli głównej.

WOŚP-owe kino z Pawłem Sarbinowskim na stałe weszło do kanonu corocznych styczniowych wydarzeń organizowanych w ramach WOŚP. Z niecierpliwością oczekujemy trzeciej edycji tej wyjątkowej i klimatycznej imprezy.