Na zdjęciu okładka książki z napisem Be legendary

Rozmowa z Tymekiem Janosem o jego książkowym debiucie ,,Be legendary”

2 grudnia gościem biblioteki był Tymek Janos, którego debiutancka książka ,,Be legendary” jest fantastyczną dawką pozytywnej energii i motywacji do tego, by walczyć o swoje plany i marzenia.

Pleszewska biblioteka szczególnie ceni sobie możliwość prezentowania twórczości lokalnych autorów. Dlatego też w czwartkowy wieczór, 2 grudnia, naszym gościem był Tymek Janos, którego debiutancka książka ,,Be legendary” jest fantastyczną dawką pozytywnej energii i motywacji do tego, by walczyć o swoje plany i marzenia.

Autor prezentuje w niej bohaterów, którzy – często pomimo przeciwności losu – odnieśli sukces w swojej dziedzinie.

Młody pleszewianin w czasie spotkania opowiedział o okolicznościach powstania książki i o tym, jak udało mu się zaprosić do współpracy popularnych sportowców czy osoby znane ze świata show-biznesu.

Zdradził też, kto jest inspiracją dla niego samego, a także, że w planach ma już kolejne książki – jedną z nich zamierza poświęcić wyłącznie kobiecym bohaterkom.

Zdjęcie przedstawia podpisywanie książek przez Tymoteusza Janosa. Obok stoją czytelniczki