Na zdjęciu wykonawczyni koncertu i publiczność

Monodram muzyczny z piosenkami Kaliny Jędrusik

Monodram muzyczny z piosenkami niezapomnianej Kaliny Jędrusik, zaprezentowała aktorka Patrycja Zywert

W magiczną podróż przez piosenki Kaliny Jędrusik zabrał publiczność zgromadzoną w naszej bibliotece teatr 3GramyKultury.

Monodram muzyczny ,,Kalina” zaprezentowała aktorka i wokalistka jazzowa Patrycja Zywert-Szypka. Towarzyszył jej reżyser przedstawienia, a prywatnie mąż artystki Grzegorz Szypka.

Tego wieczoru zabrzmiały niezapomniane piosenki sprzed lat, m.in. ,,Na całych jeziorach ty”, ,,Bo we mnie jest seks” czy ,,Z kim ci będzie tak źle jak ze mną”.

Nie zabrakło ciekawostek i zabawnych anegdot z życia Kaliny Jędrusik, którą widzowie mogli zobaczyć w różnych wcieleniach – zarówno jako magnetyzującą gwiazdę estrady, jak i jako zwykłą dziewczynę z Gnaszyna.

Występ nagrodzono owacją na stojąco. Oczywiście, nie obyło się bez bisu.