Teatr lalkowy zachwycił dzieci i dorosłych

Jakie sprawy może mieć żaba w bibliotece? Sprawy najwyższej wagi!

5 czerwca najmłodsi Czytelnicy obejrzeli spektakl teatru Lalek „Bajka” pod tytułem „Wielkie sprawy małej żaby”. Śledząc przygody tytułowej żabki, dzieci dowiedziały się, jak dbać o przyrodę oraz jak ważna jest tolerancja wobec innych.

Dużą radość dzieciom sprawiło także bliższe zapoznanie się z kukiełkami i zrobienie sobie z nimi pamiątkowych zdjęć.

Widzami spektaklu byli młodzi czytelnicy filii bibliotecznej w Kuczkowie oraz biblioteki w Pleszewie wraz z rodzicami.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. (P.M.)

Projekt “Stacja Biblioteka – pierwszy kurs do świata książek”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego