Spotkanie z Moniką Sobień-Górską i Robertem Górskim

Spotkanie z Moniką Sobień-Górską i Robertem Górskim zakończyło niedzielne Święto Biblioteki

Monika Sobień-Górska – dziennikarka i autorka książek i Robert Górski – jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych w Polsce, założyciel Kabaretu Moralnego Niepokoju, byli gośćmi spotkania autorskiego zorganizowanego z okazji tegorocznego Święta Biblioteki. Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że konieczne było przeniesienie go do większej sali w Zajezdni Kultury.

Nasi goście opowiadali o swojej pracy, także tej wspólnej, bowiem na swoim koncie mają napisaną razem książkę opowiadającą o kulisach bijącego rekordy popularności serialu ,,Ucho prezesa”. W czasie prowadzonej przez małżeństwo rozmowy, publiczność dowiedziała się, skąd Robert Górski czerpie inspiracje na skecze i czy kabareciarze na co dzień również są tak zabawnymi ludźmi jak na scenie. O swojej twórczości opowiedziała również Monika Sobień-Górska, która właśnie wydała nową książkę odkrywającą kulisy życia żon i partnerek polskich miliarderów.