Spotkanie autorskie z Vincentem Severskim

O tym, jak wygląda werbunek oficerów wywiadu i czy rzeczywiście prawnicy są najlepszymi szpiegami opowiadał w bibliotece Vincent V. Severski – autor bestsellerowych książek sensacyjnych i emerytowany oficer wywiadu.

Podczas spotkania autorskiego zdradził również, jak na jego wyjątkową profesję zareagowali najbliżsi. Nie zabrakło wątków związanych z twórczością Severskiego.

Opowiedział m.in. o tym, dlaczego zdecydował się wziąć na warsztat historię Krystyny Skarbek i jak to się stało, że swoje książki zaczął wydawać pod pseudonimem.

Publiczność pytała natomiast o sprawy współczesne, choćby o kondycję polskiego wywiadu i zagrożenia, z którym musi się mierzyć.

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego