Spektakl o dwóch Dorotkach

Najmłodsi czytelnicy pleszewskiej biblioteki zaproszeni zostali na  przedstawienie teatralne w wykonaniu teatru Krak-Art z Krakowa na podstawie baśni „Pani Zima” Braci Grimm.

Dzieci z zapartym tchem śledziły losy dwóch przyrodnich sióstr, które trafiły do krainy Pani Zimy. Zostały także zaproszone do aktywnego udziału w przedstawieniu: odpowiadały na pytania, pomagały w zrywaniu jabłek i tańczyły na balu.

Spektakl został zorganizowany w ramach projektu „Stacja Biblioteka – Początek Literackiej Podróży” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Projekt “Stacja Biblioteka – początek literackiej podróży”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego