Nowości wydawnicze dzięki dofinansowaniu

Ponad 21.000 zł. pozyskała w tym roku pleszewska biblioteka na zakup nowości książkowych.

Duże zakupy nowości książkowych i audiobooków dla naszych czytelników będą możliwe dzięki Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Bibliotece Narodowej, które ogłosiły listę rankingową bibliotek uprawnionych do otrzymania dofinansowania w 2022 roku w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021–2025.

Pleszewska biblioteka otrzymała dofinansowanie w wysokości 21 538, 00 zł.

Nowości wydawnicze niebawem pojawią się na naszych regałach.

Środki pozyskano w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021–2025.

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego