Kolejne spotkanie w Stacji Aktywnych Rodziców

Mamo, tato! Naładuj swój akumulator – takie hasło towarzyszyło nam podczas spotkania w ramach Stacji Aktywnych Rodziców.

Gościem Stacji Aktywnych Rodziców była Kinga Jaśkowiak – coach rozwoju osobistego i zawodowego, która opowiadała o tym jak ważna w życiu jest  uważność, zatrzymanie się w teraźniejszości i celebrowanie każdej chwili.

Uczestniczkom spotkania zaproponowała kilka ćwiczeń oddechowych, które mają za zadanie wyciszyć umysł i rozluźnić ciało. Mamy wzięły również udział w sesji medytacji prowadzonej.

W czasie, gdy mamy uczestniczyły w spotkaniu, dzieci świetnie się bawiły podczas zajęć animacyjnych zorganizowanych w Sali zabaw.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu „Stacja Biblioteka – początek literackiej podróży” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  (P.M.)

Projekt “Stacja Biblioteka – początek literackiej podróży”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego