Pleszewska wyprawa na Spitzbergen

O swoim spełnionym marzeniu, czyli pierwszej pleszewskiej wyprawie na Spitzbergen opowiedzieli w bibliotece lokalni podróżnicy - Adam Włodarczyk, Jarosław Niemann i Tristan Szymański.

W czasie swojej fantastycznej podróży mieli okazję z bliska podziwiać niesamowitą faunę i florę, zobaczyć ogromne lodowce i stare osady.

Swoimi przeżyciami i doświadczeniami podzielili się z pleszewianami, którzy chętnie słuchali, podziwiali wspaniałe zdjęcia z wyprawy, a przede wszystkim pytali – bowiem możliwość wzięcia udziału w takiej podróży wzbudziła zainteresowanie licznie zebranych słuchaczy.

Oczywiście,  nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcia i oglądanie sprzętu, który podróżnicy wykorzystywali podczas swojej niesamowitej wyprawy. To zdecydowanie był wieczór pełen wrażeń!

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego