Finał konkursu literackiego „Czytaj codziennie – bądź superbohaterem dla swojego dziecka”

Wykształcenie nawyku codziennego czytania było jednym z celów czytelniczego konkursu, którego finał nastąpił podczas Święta Biblioteki.

Do konkursu zaproszeni zostali rodzice i dzieci do 6 roku życia. Rodziny od czerwca do września zbierały pieczątki za każdą wizytę w bibliotece. Do konkursu można było przystąpić w dowolnym momencie jego trwania.

W zabawie wzięło udział 40 rodzin, z których 12 zostało nagrodzonych.

1. Ewelina Jankowska z Kingą
  2. Natalia Rozwadowska z Adą i Brunem
  3. Magdalena Uciechowska z Oliwią
  4. Marzena Czajka z Klaudią
  5. Joanna Zaczek  z Jagodą, Marianną i Emilią
  6. Katarzyna Boruta-Danielska z Alicją
  7. Monika Wasiewicz  z Leną
  8. Agnieszka Kasperska z Aleksandrem
  9. Jagoda Marciniak z Leną
  10. Ewelina Forcycka z Marcelem
  11. Joanna Pajdowska z Niną
  12. Malwina Sołtysiak z Kacprem i Filipem

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „Stacja Biblioteka – początek literackiej podróży” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Projekt “Stacja Biblioteka – początek literackiej podróży”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego