Uczestniczki spotkania Biblioteczne Gadu Gadu

Biblioteczne gadu gadu

Podczas pierwszego spotkania klubowicze Bibliotecznego Gadu-Gadu rozmawiali m.in. o Konkursie Chopinowskim

Pierwsze, inauguracyjne spotkanie klubu Biblioteczne Gadu Gadu odbyło się w listopadzie. Biblioteczne Gadu Gadu to klub stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach. Jest przestrzenią sprzyjającą integracji, inspiracji, odkrywaniu talentów, dzielenia się wiedzą i umiejętnościami. Klub skierowany jest do wszystkich osób w różnym wieku, które chcą się rozwijać, wzajemnie inspirować, a także porozmawiać o bieżących i nadchodzących wydarzeniach kulturalnych w Pleszewie i nie tylko.

Uczestniczki spotkania Biblioteczne Gadu Gadu

W kameralnym gronie, Panie, które przybyły na spotkanie rozmawiały m.in. o  XVIII Konkursie Chopinowskim i  zwycięzcy konkursu Bruce Liu, a także przeczytanych ostatnio książkach „Chamstwo” Kacpra Pobłockiego oraz „Ponad światem. Wspinaczka, obłęd i zabójczy wyścig o himalajskie szczyty” Scotta Ellswortha.

 

Spotkanie zorganizowano w ramach Programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Priorytet 4  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 (NPRCz 2.0) na lata 2021-2025.

 

Projekt “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 na lata 2021-2025

Logotypu Ministerstwa Kultury, Narodowego Centrum Kultury oraz Programu Rozwoju Czytelnictwa