Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską

Entuzjazm, radość, wzruszenie - to emocje, które wzbudziło niedzielne spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską.

Dużym zainteresowaniem czytelników cieszyło się spotkanie z Ałbeną Grabowską – pisarką, której ogromną popularność przyniosła trzytomowa saga „Stulecie Winnych”. To właśnie o tę serię dopytywała publiczność, która pokochała Bronisławę i Antoniego Winnych, ich dzieci i wnuki. Ku radości pleszewian, autorka, w rozmowie z dziennikarką i blogerką Ireną Kuczyńską, zdradziła też wiele ciekawostek dotyczących serialowej adaptacji sagi, które już od czterech sezonów bije rekordy oglądalności.

Oczywiście, nie zabrakło też opowieści o pozostałych książkach autorki, między innymi na temat serii ,,Uczniowie Hipokratesa”, będącej połączeniem powieści obyczajowych z historiami lekarzy, którzy w niełatwych historycznych okolicznościach ratowali ludzkie życie.

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego