Na zdjęciu uczestnicy wydarzenia bicia rekordu morsowania przez Jacka Dryjańskiego. W tle ośnieżone drzewa

Charytatywne morsowanie Jacka Dryjańskiego

Jacek Dryjański znów pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!

W minioną niedzielę, na parkingu przy Zajezdni Kultury, wskoczył do basenu wypełnionego lodowatą wodą i spędził w nim – zgodnie z planem – dwie godziny i minutę!

Jego ekstremalne morsowanie miało wymiar charytatywny. W czasie ekstremalnego morsowania ,,Dryjana” zbierano środki na rzecz pleszewskiego oddziału Fundacji Bread of Life. Odbywał się również świąteczny kiermasz, a prawdziwą gratką, szczególnie dla najmłodszych, była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z drapieżnymi ptakami – oczywiście, także za wrzut do puszki dla podopiecznych fundacji.

Jesteśmy zaszczyceni, że nasza biblioteka mogła mieć swój udział w tym fantastycznym wydarzeniu! (Z.M.R.)