na zdjęciu Szymon Teluk wraz z uczestnikami warsztatów rysowania karykatur

Warsztaty ilustratorskie z Szymonem Telukiem

Warsztaty ilustratorskie – „Kim jest superbohater? I jak go narysować?” poprowadził Szymon Teluk – ilustrator, karykaturzysta i twórca komiksów.

Na spotkaniu dzieci poznały historię superbohaterów. Prowadzący krok po kroku pokazywał jak narysować literackich herosów, uwzględniając ich  charakterystyczne cechy. Po poznaniu teorii, młodzi rysownicy przystąpili do praktyki rysując swoich pierwszych superbohaterów.

Projekt “Stacja Biblioteka – początek literackiej podróży”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Grafika przedstawia logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Godło Polski oraz napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego