Spotkanie z bohaterami „Down the road. Zespół w trasie”

O kulisach nagrywania programu i nauce samodzielności opowiedzieli: bohater drugiej edycji Adam Wdówka oraz terapeutka wspierająca uczestników Patrycja Bartoszak

Po raz kolejny wspólnie z pleszewskim oddziałem Fundacji Bread of Life, na czele z Konradem Świderskim, wypełniliśmy naszą salę widowiskową po brzegi. Z ogromnym zainteresowaniem spotkała się bowiem wizyta bohaterów programu telewizyjnego ,,Down the road. Zespół w trasie”.

Do Pleszewa zawitała Patrycja Bartoszak – terapeutka i pedagog specjalny, wspierająca uczestników w programie, a także Adam Wdówka – bohater drugiej edycji.

Goście opowiedzieli nie tylko o kulisach popularnego programu, ale także o tym, jak zmienił życie jego uczestników i jak wiele dobrego zrobił dla postrzegania osób z niepełnosprawnością intelektualną w naszym kraju. Co ważne, wśród publiczności znalazło się wielu rodziców z prowadzonej przed fundację grupy Rodzina z Trisomią, dla których – jak sami wspominali – spotkanie było ogromną dawką pozytywnej energii i dało im nową siłę w obliczu życiowych trudności.