Na zdjęciu uczestnicy świątecznego questu

Na tropie Świętego Mikołaja

Quest "Na tropie Świętego Mikołaja" to świąteczna niespodzianka przygotowana przez pleszewską bibliotekę dla dzieci

Quest „Na tropie Świętego Mikołaja” to świąteczna niespodzianka przygotowana przez pleszewską bibliotekę dla dzieci  w ramach „Świątecznych spotkań na pleszewskim Rynku”

Start gry  zaczynał się na Rynku, a puntem docelowym było stoisko Biblioteki na Placu Wielkopolskim, gdzie czekał na dzieci Święty Mikołaj, rozdający  upominki. Trasa questu wiodła wokół Rynku, z zadaniem uczestników było odnalezienie symboli świątecznych, ukrytych w witrynach sklepowych.

Quest cieszył się dużym zainteresowaniem również wśród nieco starszych uczestników bibliotecznej zabawy. Oprócz prezentów każde dziecko otrzymało medal „Tropiciela Świętego Mikołaja”.