Na zdjęciu Katarzyna Kołeczek

Monodram Katarzyny Kołeczek

Jednym z wydarzeń w ramach realizacji projektu „Stacja biblioteka – sceną otwartą na teatr” był monodram “Co modna pani wiedzieć powinna” w wykonaniu Katarzyny Kołeczek.

Aktorka w humorystycznej konwencji opowiadała o próbach  utrzymania aktualnych trendów związanych z różnymi obszarami życia – od pracy zawodowej, urody po czas wolny.

Monodram  “Co modna pani wiedzieć powinna” w reżyserii Agaty Puszcz był okazją do wprowadzenia w ofertę biblioteki nowej formy teatralnej – monodramu, gdzie aktorka pokazała  absurdalność sytuacji, a nieoczywiste i niedorzeczne zdarzenia wywoływały śmiech publiczności.

Projekt “Stacja Biblioteka – sceną otwartą na teatr”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego