Fotografia przedstawia chłopca przy komputerze

Lekcja biblioteczna – gra on line

Zapraszamy nauczycieli klas I – IV szkół podstawowych do skorzystania z lekcji bibliotecznej online w formie interaktywnej gry.

Gra związana jest z pleszewską biblioteką oraz  czytelnictwem. Porusza m.in.  temat wartości czytania książek, wyjaśnia czym jest sygnatura, jak można zapisać się do biblioteki, a także zachęca do dyskusji o książkach.

Materiały można udostępnić uczniom do samodzielnej pracy w domu lub przeprowadzić zajęcia grupowe w klasie.

Przejście do gry

Kliknij przycisk poniżej. Zostaniesz przeniesiony na stronę internetową systemu View.genial.
Aby wrócić na stronę Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie musisz użyć przycisku „wstecz” przeglądarki (strzałka skierowana w lewo w lewym górnym rogu okna przeglądarki).