Zuznanna Musielak - Rybak (dyrektor) z Katarzyną Nosowską

Katarzyna Nosowska w pleszewskiej bibliotece

W niedzielne popołudnie, 7 listopada, pleszewską bibliotekę odwiedziła Katarzyna Nosowska.

W niedzielne popołudnie, 7 listopada, pleszewską bibliotekę odwiedziła Katarzyna Nosowska – jedna z najpopularniejszych wokalistek i autorek tekstów w Polsce, która niedawno podbiła także rynek wydawniczy swoimi bestsellerowymi książkami „A ja żem jej powiedziała” i „Powrót z Bambuko”.

W czasie spotkania artystka opowiedziała m.in. o tym, jak zaczęła się jej przygoda w świecie książek i jak zareagowali jej bliscy na to, że na ich kartach rozlicza się z niełatwymi wspomnieniami z dzieciństwa.  Mówiła również o problemie akceptacji swojego ciała przez kobiety i o tym, jak nauczyła się kochać samą siebie. Pomimo silnego ładunku emocji, który towarzyszył spotkaniu, nie zabrakło dużej dawki humoru i przezabawnych anegdot.

Katarzyna Nosowska chętnie odpowiadała na pytania publiczności. Zdradziła, że pracuje nad trzecią książką. Ku zadowoleniu fanów jej muzycznej twórczości, zapowiedziała też wydanie nowej płyty.

Spotkanie  zorganizowano w ramach Programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 (NPRCz 2.0) na lata 2021-2025.

Projekt “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury  i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 na lata 2021-2025

Logotypu Ministerstwa Kultury, Narodowego Centrum Kultury oraz Programu Rozwoju Czytelnictwa