Na zdjęciu Robert Bernatowicz rozmawiający z uczestnikami spotkania

Spotkanie z nieznanym – Robert Bernatowicz i historie z Nautilusa

W piątek 5 lipca gościem pleszewskiej biblioteki był Robert Bernatowicz – politolog, ekonomista, dziennikarz, twórca programu „Nie do wiary”, prezes Fundacji Nautilus.

Przekonywał publiczność, że istnienie we wszechświecie obcych cywilizacji jest faktem. Opowiadał o relacjach świadków, którzy mieli kontakt z UFO oraz o sensacyjnych zdjęciach, na których utrwalone zostały niezidentyfikowane obiekty latające. Bernatowicz odpowiadał na pytania o to, kim są, skąd pochodzą, jak często przylatują, w jaki sposób porozumiewają się, dlaczego się nie ujawniają, czy stanowią zagrożenie oraz jak wyglądają odwiedzający naszą planetę przybysze.

Wydarzenie zostało organizowane w ramach realizacji projektu „Biblioteczna Akademia Rozmaitości” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. (A.M.)

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego