Katarzyna Grochola o byciu pisarką, matką i kobietą kochaną

Katarzyna Grochola, jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, autorka powieści obyczajowych, kierowanych głównie do kobiecego grona czytelników, była  gościem pleszewskiej biblioteki.

Na spotkanie z nią przybyły tłumnie głównie kobiety, ale panów także nie brakowało.

Jej bestsellery: „Nigdy w życiu”, „Ja wam pokażę!”, „Serce na temblaku” i „A nie mówiłam!” doczekały się adaptacji filmowych, a książki sprzedają się w milionowych nakładach.

Do Pleszewa Katarzyna Grochola przyjechała ze swoją najnowszą powieścią: „Wyluzuj, kobieto!”. Opowiadała o początkach i trudach bycia pisarką, o relacjach damsko-męskich oraz matek z dziećmi. Katarzyna Grochola opowiadała też anegdotki, czym wzbudzała salwy śmiechu i przećwiczyła z zebranymi gośćmi sposób na pozytywne nastawienie.

Na spotkaniu, które odbyło się w Zajezdni Kultury, było ponad 250 czytelników. (E. A.-W.)