Rozmowa z podróżniczką i himalaistką Miłką Raulin o spełnianiu marzeń

O sile marzeń i swoich niesamowitych wyprawach do różnych zakątków świata opowiedziała w naszej bibliotece himalaistka i podróżniczka – Miłka Raulin.

Spotkanie było okazją do podziwiania fantastycznych zdjęć z podróży naszej gościni m.in. przez Arktykę czy z drogi na Mount Everest oraz wysłuchania anegdot i ciekawostek na temat odwiedzanych przez nią miejsc. O swoich podróżach mówiła z perspektywy filigranowej kobiety, dla której ekstremalne wyprawy często były wypełnione przeciwnościami związanymi choćby z ciężarem bagażu, który jej towarzyszył.

Miłka Raulin sporo czasu poświęciła jednak również temu, by zachęcić uczestników wydarzenia do spełniania ich marzeń i dążenia do wyznaczonych celów. Jak podkreślała, najważniejsze w tym jest to, by uwierzyć w siebie.

Po spotkaniu Miłka Raulin chętnie pozowała do zdjęć z uczestnikami spotkania i podpisywała książki, w których opisała swoje niesamowite wyprawy.

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego