Na zdjęciu Nicola Kaczmarek

Od marzeń do medali – spotkanie z Nicolą Kaczmarek

Nicola Kaczmarek, pleszewianka, złota medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w kickboxingu w formule full contact w 2023 roku, była gościem pleszewskiej biblioteki.

Wydarzenie to przyciągnęło wielu zwłaszcza młodych mieszkańców, którzy  mieli okazje poznać bliżej Nicolę Kaczmarek i  posłuchać o jej inspirującej drodze do sukcesu. Rozmowa z publicznością dotyczyła również jej codziennych treningów, diety oraz planów na przyszłość.

Spotkanie z młodą sportsmenką, było jednym z wydarzeń w ramach Akademii Sportowej – cyklu spotkań z ciekawymi osobami, którzy związani są zawodowo lub amatorsko ze sportem.

Wydarzenie zorganizowane w ramach realizacji projektu „Biblioteczna Akademia Rozmaitości” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego