Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

W niedzielę 9 maja zapraszamy na rajd rowerowy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > W niedzielę 9 maja zapraszamy na rajd rowerowy

W niedzielę 9 maja zapraszamy na rajd rowerowy

Zapraszamy w najbliższą niedzielę 9 maja na wyjątkowy rajd rowerowy.

 

 

Coroczną tradycją pleszewskich bibliotekarzy jest organizowanie w maju wspólnej z czytelnikami wycieczki rowerowej po powiecie pleszewskim, zakończonej czytelniczym piknikiem.

W tym roku z uwagi na obostrzenia związane z pandemią proponujemy cyklistom i jednocześnie sympatykom biblioteki inną formę rajdu – ale równie ciekawą  jak co roku.

 

Tym razem uczestnicy poruszać się będą indywidualnie, a trasę rowerowego rajdu wyznaczać będą wskazówki zawarte w ulotce, którą każdy uczestnik otrzyma na starcie raju.

 

Pakiety, w których znajdzie się również woda, chorągiewka rajdowa, notes i długopis będzie można odebrać przy bibliotece w godz. od  1000 – 1500

 

 

Na uczestników czekamy na mecie rajdu przy bibliotece do godz. 19.00. Każdy z uczestników otrzyma niespodziankę przygotowaną specjalnie na tegoroczny rajd.

 

 

Trasa przejazdu obejmować będzie łącznie 28 km  i biegnie m.in. przez miejscowości Kowalew, Lutynia, Suchorzew, a na jej przebycie należy założyć ok. 4 godziny.

 

Niewątpliwą, dodatkową  atrakcją będzie również konkurs fotograficzny pn. “Odjazdowo – Rowerowo” dla uczestników.

Wystarczy zamieścić zdjęcie z trasy pod postem na profili fb biblioteki. Na fotografii musi znaleźć się zdjęcie roweru oraz ulotka questowa „Rowerowa wyprawa w przeszłość Pleszewa i okolic”.

Szczegóły konkursu w Regulaminie

REGULAMIN RAJDU ROWEROWEGO
KARTA ZGŁOSZENIA - OSOBA DOROSŁA
KARTA ZGŁOSZENIA - OSOBA NIEPEŁNOLETNIA
REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast