Home wydarzenia Miedzianka po drodze

➔ 15:45 – 17:00 z Ingą Iwasiów rozmawia Sylwia Chutnik
➔ 17:00 – 18:15 z Witoldem Szabłowskim rozmawia Weronika Wawrzkowicz
➔ 17:00- 18:30 Lekcja poezji z Julią Fiedorczuk
➔ 17:00 – 19:00 MultiArt na Miedziance: projekcja filmu “Tożsamość” i dyskusja z z reżyserem Konradem Królikowskim oraz twórcą muzyki do filmu Patrykiem Cannon
➔ 18:15 – 19:30 z Kazimierą Szczuką rozmawia Izabela Fietkiewicz – Paszek
➔ 19:30 – 20:30 Teatr Improwizowany Klancyk gra Springera
➔ 20:00 – 21:00 koncert Michała Zygmunta
➔ 21:30 – 22:30 Wydarzenie plenerowe: Latarnicy i Latarniczki – goście festiwalu czytają publiczności, publiczność czyta gościom.
➔ ponadto:
Kino Letnie Deloitte
strefa dziecięca Naszej Księgarni i Etnowarsztatów
mobilna księgarnia Wrzenie Świata, akcja performatywna „Kredą w mur” Agaty Knajdek
Gospodarzami tego przystanku festiwalowej trasy są Miasto Pleszew, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie oraz Zajezdnia Kultury.
Partnerem Miedzianki po Drodze w Pleszewie jest MultiArt Festival @MultiArtFestival
***
Festiwal Miedzianka po Drodze organizowany jest przez Fundację Instytut Reportażu w Warszawie.
Partnerami festiwalu są: Fundacja Deloitte Polska, Audioteka, Campiri, Agencja Autorska „Opowieści”, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Concordia Design, Vita-Medica, Flokk, Profim, Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Arena Gliwice, Miasto Gliwice, Miasto Nysa, Miasto Opole, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Hotel Mikulski, Restauracja Etiuda, Metropolia Górnośląsko-Zagłębiowska oraz Koalicja Letnich Festiwali Literackich.
Gospodarzami na trasie festiwalu są: Centrum Kultury Victoria, Miasto Racibórz, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie, Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Miasto Pleszew, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie, Zajezdnia Kultury oraz Gmina Tarnowo Podgórne.
Współpraca merytoryczna: Amnesty International Polska, Greenpeace Polska
Patroni medialni: Pismo, Radio 357, National Geographic Traveller, Noizz, Nowiny Gliwickie, CCM Radio, Raciborska Telewizja Kablowa, Nowiny.pl oraz Dzisiaj w Gliwicach

02 wrz 2022
Zakończone!