Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Warsztaty ze stylistką

Warsztaty ze stylistką

12 i 19 czerwca w bibliotece  zorganizowano spotkanie z Elżbietą Darłowską – osobistą stylistką, personal shopper. We wstępie każda z pań uczestnicząca w spotkaniu dowiedziała się jakie są rodzaje sylwetek oraz jaki typ figury prezentuje. W oparciu o przygotowaną prezentację stylistka omówiła kilka prostych zasad eksponowania swoich mocnych stron. Elżbieta Darłowska opowiedziała także o analizie kolorystycznej, dzięki której można określić jakie barwy podkreślają naszą urodę.

 

Lekcje stylu z Panią Elżbietą z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczestniczek spotkania a jej cenne wskazówki na pewno staną się inspiracją i motorem do wprowadzenia zmian we własnym wizerunku. Mamy nadzieję że po spotkaniu z tak miłym gościem w bibliotece, nie jedna z pań zdobędzie się na odrobinę modowego szaleństwa.

 

Warsztaty są częścią „Akademii Rozwoju” – cyklu zajęć , który  ma ukazać bibliotekę jako miejsce wspierające wieloaspektowy rozwój człowieka, nie tylko poprzez  oferowaną w niej literaturę ale również poprzez ciekawe wykłady, warsztaty rozwojowe i spotkania z inspirującymi ludźmi.  W ramach tej Akademii we wrześniu odbędzie się spotkanie z Jerzym Górskim  – bohaterem książki „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą” oraz jej ekranizacji. W listopadzie natomiast zorganizowane zostaną warsztaty z coachem Agnieszką Kubicką-Błońską. (E.G.)

Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach realizacji projektu “Biblioteczna Akademia Rozmaitości” dofinansowanego ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury  – program “Partnerstwo dla książki”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast