Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Zapraszamy na wykład online Stanisława Małyszko pt. “Budownictwo ludowe w powiecie pleszewskim”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Zapraszamy na wykład online Stanisława Małyszko pt. “Budownictwo ludowe w powiecie pleszewskim”

Zapraszamy na wykład online Stanisława Małyszko pt. “Budownictwo ludowe w powiecie pleszewskim”

27 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na wykład online etnografa, archiwisty i historyka Stanisława Małyszko pt. “Budownictwo ludowe w powiecie pleszewskim”.

 

Zapraszamy na profil facebook biblioteki, gdzie podczas transmisji będzie możliwość zadawania pytań wykładowcy.

 

Z uwagi na na obostrzenia spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności w bibliotece.

 

 

Wydarzenie jest  organizowane w ramach  projektu “Biblioteczne Podróże w Czasie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu  “Promocja Czytelnictwa”.

zdjęcie Stanisława Małyszko oraz napis Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie pełniąca zadania biblioteki powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego zaprasza na spotkanie on-line ze Stanisławem Małyszko etnografem, archiwistą, historykiem. Budownictwo ludowe na terenie powiatu pleszewskiego 27.11.2020 r. (piątek) godz. 18.00 ul. Kolejowa 1 . Spotkanie będzie transmitowane na naszym facebooku. Biblioteczne podróże w czasie. Dofinansowano ze środków Ministra kultury i dziedzictwa narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Informujemy, że podczas spotkania będą robione zdjęcia uczestników w celach informacyjno-promocyjnych

Projekt  “Biblioteczne Podróże w Czasie ”   dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat  ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych  w ramach programu  “Promocja dla książki”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast