Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Pierwsze spotkanie Klubu “Stacja Kobiet”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Pierwsze spotkanie Klubu “Stacja Kobiet”

Pierwsze spotkanie Klubu “Stacja Kobiet”

“Stacja Kobiet” to klub stworzony przez kobiety z myślą o kobietach. Październikowe rozmowy pod hasłem „Żyj zdrowo i świadomie!”  krążyły wokół profilaktyki i wczesnej diagnostyki raka piersi oraz wpływu diety i aktywności fizycznej na zdrowie.

 

Stacja Kobiet jest przestrzenią sprzyjającą integracji, inspiracji, odkrywaniu talentów, dzielenia się wiedzą i umiejętnościami. Klub skierowany jest do kobiet w każdym wieku, które chcą się rozwijać, wzajemnie inspirować, a także wspierać w twórczym kreowaniu własnego życia.

 

Stacja Kobiet to spotkania rozwojowe, warsztaty twórcze, spotkania, na które zapraszamy gości mających różnorodne pasje, nietypowe zainteresowania i pomysły na życie.

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie – 15 listopada (poniedziałek) godz. 18:00 z kosmetolożką, która opowie o związku między zdrowiem naszych jelit a urodą.  (M.P.)

Projekt “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 na lata 2021-2025

 

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast