Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Biesiada z redaktorem Makłowiczem

Biesiada z redaktorem Makłowiczem

23 października gościem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie pełniącej zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego był Robert Makłowicz, znany dziennikarz, publicysta, pisarz, podróżnik i krytyk kulinarny.

Oczarował On licznie zebraną publiczność niezwykłą swobodą oraz licznymi anegdotami kulinarnymi i podróżniczymi. Nie zabrakło również pytań publiczności wśród których pojawiły się te związane z przepisami kulinarnymi jak i z życiem osobistym.

Na zakończenie uczestnicy spotkania mieli możliwość zakupu książek i otrzymania autografu oraz mogli zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”  dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu  “Partnerstwo dla książki”.

Moderatorem spotkania była redaktor naczelna „Gazety Pleszewskiej” Zuzanna Musielak-Rybak.		

Projekt “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”  dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu  “Partnerstwo dla książki”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast