Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Zapisałeś się!

Zapisałeś się do newslettera Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie, która jest administratorem danych osobowych, które podałeś.

Dziękujemy!

Aby dokończyć rejestrację i zacząć korzystać z naszego newslettera, musisz dokonać dodatkowego potwierdzenia –  w tym celu otrzymasz na na podaną podczas rejestracji skrzynkę email wiadomość proszącą o potwierdzenie o temacie „Zapis na newlettera – prosimy o potwierdzenie”. Należy ją otworzyć i kliknąć przycisk „Tak potwierdzam”.

 

Jeśli nie widzisz takiego maila w swojej skrzynce odbiorczej, znajdziesz ją w  folderze SPAM (zależne od dostawcy Twojej usługi email).

Informujemy Cię, że w dowolnym momencie masz prawo do wglądu w swoje dane przechowywane w naszej bazie (aby to zrobić, musisz osobiście odwiedzić siedzibę główną BPMiG).

 

Ponadto w każdym momencie masz do rezygnacji z korzystania z naszego newslettera oraz wydania polecenia usunięcia wszelkich zgromadzonych przez nas swoich danych z naszej bazie (prawo do bycia “zapomnianym”).

 

Jakie dane przechowujemy?

  • Twoje imię i nazwisko
  • Twój adres email

 

Twoje dane zostaną również powierzone dostawcy systemu newslettera, czy firmie FreshMail Sp. z o.o., co jest niezbędne do realizacji usługi.

 

Jeśli chcesz zrezygnować z newslettera, wyślij nam informację na ten temat używając przy tym adresu email zgłoszonego podczas zapisywania się na adres biblioteka(at)pleszew.pl.*

 

*w miejsce "at" należy wstawić symbol "@".
Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast