Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Zapraszamy do pokoju zagadek Sherlocka Holmesa

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Zapraszamy do pokoju zagadek Sherlocka Holmesa

Zapraszamy do pokoju zagadek Sherlocka Holmesa

Już 1 lipca zapraszamy do bibliotecznego escape roomu, gdzie przewodnikiem po zabawie będzie nie kto inny – jak sam Sherlock Holmes.

 

Zadaniem uczestnika wchodzącego do pokoju zagadek jest rozwiązanie sprawy kradzieży tajemniczego przedmiotu. Uczestnicy muszą  zebrać 12 liter ukrytych w pokoju i dowiedzieć się o jaki przedmiot chodzi. Jeśli  im się to uda otrzymają kod do skrzynki, w której ukryty jest ślad naprowadzający na złodzieja.

 

Wydarzenie organizowane jest z uwzględnieniem reżimu sanitarnego wprowadzonego na terenie BPMiG w Pleszewie.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 506 049 432.

 

Zajęcia wakacyjne  „Pokój zagadek Sherlocka Holmesa organizowane są w ramach realizacji projektu czytelniczego “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”.		

Projekt  “Biblioteczna Akademia Rozmaitości”   dofinansowano ze środków  Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat  ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych  w ramach programu  “Partnerstwo dla książki”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast