Siedziba Biblioteki z zewnątrz

Odwiedzili nas w roku 2022

Od wielu lat biblioteka promuje czytelnictwo zapraszając czytelników na spotkania z pisarzami, dziennikarzami, artystami, osobami związanymi z mediami.

Naszymi gośćmi byli m.in.: Krystyna Czubaszek, Grzegorz Miecugow, Artur Andrus, Roma Ligocka, Katarzyna Miller, Katarzyna Puzyńska, Szymon Hołownia, Wojciech Jagielski, Tomasz Jastrun, Jerzy Bralczyk, Michał Ogórek, Jan Miodek, ks. Adam Boniecki, Marcin Kydryński, Wiesław Kot, Anna Seniuk, Jerzy Górski, Jacek Pałkiewicz, Laura Łącz, Anna Maria Sierecka, Michał Rusinek, Maja Berełkowska, Piotr Cyrwus, Stanisław Janicki, Katarzyna Ryrych, Tomasz Raczek, Katarzyna Bik, Katarzyna Żak, Robert Makłowicz, Cezary Harasimowicz, Artur Barciś, Maria Mikołajczyk, Rafał Fronia, Przemek Kossakowski, Jakub Porada, Wojciech Wysocki, Ilona Wiśniewska, Krzysztof Tyniec, Roman Czejarek, Marcin Walczak, Cezary Łazarewicz, Katarzyna Bonda, Marek Krajewski.

Rok 2022

Eugeniusz Markiewicz

Anna Lebowska

Przemysław Żurawlew