Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Zapraszamy na spotkanie z Moniką Mrozowską

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Zapraszamy na spotkanie z Moniką Mrozowską

Zapraszamy na spotkanie z Moniką Mrozowską

Monika Mrozowska, aktorka znana z serialu „Rodzina zastępcza”, a prywatnie mama czwórki dzieci, była gościem specjalnym inauguracyjnego spotkania klubu “Stacja aktywnych rodziców”.

W przyjaznej atmosferze opowiadała o najtrudniejszej, ale równocześnie najpiękniejszej roli życiowej. O byciu mamą Karoliny, Jagody, Józefa i Lucjana. Z uczestniczkami spotkania dzieliła się wspomnieniami z okresu, kiedy urodził się jej najmłodszy syn. To właśnie wtedy otrzymała najwięcej wsparcia ze strony otaczających ją kobiet. Podkreślała, jak ważna jest świadomość, że można nie dać rady, że można sobie odpuścić, że ma się kogo poprosić o pomoc.

 

Monika Mrozowska od wielu lat jest wegetarianką i promuje dietę bezmięsną zarówno w swoich książkach kulinarnych, programach, jak i podczas spotkań. Dla uczestniczek spotkania przygotowała kulinarną niespodziankę – warzywną zupę tajską.

 

Spotkanie odbyło się w ramach projektu “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

 

Projekt “Stacja Biblioteka – tu jesteś u siebie!”, dofinansowano ze środków  Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa  2.0 na lata 2021-2025

 

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast