Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Zapraszamy do Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie > Aktualności Biblioteki  > Zapraszamy do Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

Zapraszamy do Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego zaprasza młodzież w wieku 15-18 lat na inauguracyjne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 26 kwietnia (piątek) o godz. 15.30.

 

Masz szansę włączyć się w polski odpowiednik zainicjowanej w Wielkiej Brytanii akcji reading groups  czyli bardzo popularnych grup czytelniczych. Młodzieżowy Dyskusyjny Kluby Książki adresowany jest do młodzieży, która nie tylko lubi czytać, lecz także rozmawiać o książkach.

 

Nasze spotkania odbywać się będą co dwa miesiące, są otwarte dla wszystkich, którzy chcą podzielić się z innymi swoimi odczuciami, przemyśleniami na temat przeczytanych książek i chcą czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

Aby w pełni poczuć atmosferę naszych spotkań proponujemy przeczytać książkę Katarzyny Ryrych „Król”. Książkę można odebrać w wypożyczalni dla dorosłych.

 

Opiekunem klubu jest Magdalena Jędraszak (pracownik wypożyczalni dla dorosłych) – numer telefonu 62 74 28 358 wew. 16 lub wypożyczalnia@biblioteka.pleszew.pl

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl