Pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu pleszewskiego

ul. Kolejowa 1

63-300 Pleszew

+48 62 74 28 358

+48 62 74 28 358

Główny email:

biblioteka@pleszew.pl

Marcowe spotkanie klubowiczów DKK

Marcowe spotkanie klubowiczów DKK

Wiosenne, czyli marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Pleszewie poświęcone było książce Gavina Extence’a pt. “Lustrzany świat Melody Black”.
W swoim debiucie literackim, w powieści pt. “Wszechświat kontra Alex Woods” Gavin Extence podjął temat odchudzania i eutanazji, z kolei w “Lustrzanym świecie Melody Black” zmierzył się z tematem depresji.

 

Klubowicze w sposób bardzo żywy podjęli dyskusję na tematy związane ze współczesnym światem i coraz trudniejszych relacji międzyludzkich.
Autor w sposób bardzo lekki i przystępny podjął temat depresji i coraz większego osamotnienia i zagubienia we współczesnym świecie, w którym brakuje przede wszystkim rozmów i wzajemnych, bezpośrednich relacji międzyludzkich.

 

Członkowie DKK w Pleszewie polecają książkę wszystkim czytelnikom, którzy chcą się zastanowić nad swoimi relacjami z innymi ludźmi i być może nawiązać kontakty z najbliższymi sąsiadami, o których nic nie wiedzą.

 

Wszystkich miłośników dobrej książki zapraszamy na spotkanie w środę, 26 kwietnia o godz. 1600 do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Pleszewie. Przedmiotem dyskusji będzie książka Joanny Chmielewskiej pt. “Rzeź bezkręgowców”.

Show Buttons
Hide Buttons
Wielkość czcionki
Kontrast